Matrace s dopravou zadarmo

Ak ste si vybrali matrac z našej ponuky, doručíme ho na vašu adresu pomocou kuriéra. Jedná sa o časovo najefektívnejšiu službu, ktorú máte u nás vždy úplne zadarmo.

Matrace doručíme k vám domov úplne zadarmo!

Kedy budete mať matrace doma?Obľúbené matrace FANTASY s pamäťovou penou - v akcii 1+1 a s dopravou ZADARMO

Kúpou matracov z nášho obchodu získate tovar, ktorý sa vyrába na mieru vašej objednávky. Podľa objednaných rozmerov, typu, poťahu a množstva sa musia matrace najprv expresne vyrobiť. Avšak vždy sa snažíme, aby celý proces výroby a doručenia prebehol čo najrýchlejšie, zvyčajne teda proces trvá približne 5 - 10 dní.

Po výrobe matracov ich obratom expedujeme pomocou prepravnej firmy, ktorú pre vás zabezpečíme zadarmo.

Matrace sú poriadne zabalené buď vo veľmi pevnej fólii alebo aj v niekoľkých vrstvách. Takto sa snažíme minimalizovať riziko akéhokoľvek poškodenia pri doručovaní.

Prečo cca 5 - 10 dní?

Naše matrace nie sú tovar, ktorý by ležal niekde vo veľkoskladoch. Jedná sa o kusovú výrobu na mieru, ktorej dĺžku môže ovplyvňovať aj počet objednávok. Každý matrac vyrábame ručne za pomoci moderného technologického vybavenia. Hneď, akonáhle je vaša objednávka pripravená k odoslaniu, vás budeme informovať.

Väčšina matracov sa komprimuje

Od roku 2019 je už väčšina matracov zabalených a expedovaných v rolke - matrace sa komprimujú (stáčajú do rolky). Skomprimované matrace je nutné po doručení ihneď vybaliť. Jedná sa o transportné balenie. Dlhodobým skladovaním zrolovaných matraracov môže prísť k ich nevratnému poškodeniu.

V detaile každého matraca je uvedené, akým spôsobom bude expedovaný - či komprimovaný alebo v štandardnom rozmere.

Skomprimované matrace je nutné po doručení ihneď vybaliť. Jedná sa o transportné balenie.

Kedy vám dáme vedieť?

O priebehu objednávky vás budeme informovať v dobe, kedy pre vás budeme mať informáciu o odoslaní objednanej zásielky. Kontaktovanie prebieha štandardne e-mailom. V deň doručenia vám tiež príde SMS alebo vás bude kuriér kontaktovať s minimálne hodinovým predstihom pred dodaním. Na podmienkach dodania sa môžete dohodnúť priamo s ním.

Doručenie zásielky

Kuriéri zvyčajne doručujú každý pracovný deň v čase od 8. do 17. hodiny. Povinnosťou kuriéra je balík doručiť po prvé uzamykateľné dvere. Ak by ste vyžadovali pomoc s vynesením do poschodia, je to na individuálnej dohode s daným kuriérom.

 

Google+