0,00 € / 0ks
0

Platba za matrace

Aj za objednané matrace 1+1 môžete zaplatiť vopred alebo až pri doručení na dobierku.Ako zaplatiť za matrace? Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke.

Novinka: online platba kartou

Od septembra 2018 môžete objednávku uhradiť už aj platobnou kartou. Ak zvolíte online platbu kartou, po dokončení objednávky prebehne presmerovanie na platobnú bránu Comgate, kde zadaním potrebných údajov objednávku zaplatíte. Za platbu kartou neúčtujeme žiadne extra príplatky, platíte len cenu matracov a doprava je zadarmo. Ak sa sa Vám nepodarí zadať všetky údaje správne alebo z nejakého dôvodu platbu nedokončíte, k úhrade sa ešte môžete opätovne vrátiť - v e-maile nájdete odkaz na dokončenie platby.

Platba vopred prevodom

Cena za dopravu matracov pri platbe prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte na e-mail obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky.

Číslo účtu IBAN: SK51 7500 0000 0040 2102 1802

BIC (SWIFT): CEKOSKBX

Dobierka - platba v hotovosti pri prebraní tovaru

Cena za dopravu matracov pri platbe v hotovosti na dobierku: 0,- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby. Odporúčame mať pripravenú hotovosť, kuriér nemusí mať k dispozícii terminál na platbu kartou.

Comgate - online platba kartou (Apple pay, Google pay)

Cena za dopravu matracov pri platbe online kartou: 0,- EUR. Jednoduchá, rýchla a moderná platba. Objednávku zaplatíte obratom po vytvorení objednávky cez platobnú bránu Comgate. Pre urýchlenie platby je možné si zvoliť možnosť Apple pay alebo Google pay.