0,00 € / 0ks
0

Informácie k nákupu

Matrace s dopravou zadarmo

Ak ste si vybrali matrac z našej ponuky, doručíme ho na vašu adresu pomocou kuriéra. Jedná sa o časovo najefektívnejšiu službu, ktorú máte u nás vždy úplne zadarmo.

Platba za matrace

Ako zaplatiť za matrace? Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke.

Vrátenie objednávky

Popis práv a povinností predávajúceho a kupujúceho - pri odstúpení od zmluvy o predaji tovaru kupujúcim, ktorý je spotrebiteľ alebo podnikateľ.

Ako sú matrace balené?

Matrace doručujeme prostredníctvom prepravných kuriérskych spoločností, ktoré okrem našich matracov doručujú aj iné priemyselné tovary. Reálne teda hrozí poškodenie našich zásielok. Preto sa snažíme minimalizovať možnosti poškodenia vhodným balením a stále častejšie využívame technológiu komprimovania (stočenie matraca do rolky).

Farebnosť pien sa priebežne mení

Niekedy sa stáva, že zákazníci sa zaujímajú, prečo dodaný matrac vyzerá inak ako na obrázku. Farebnosť jednotlivých vrstiev pien u matracov sa môže meniť. Avšak farba peny nemá žiadny vplyv na jej vlastnosti.

Doba dodania a proces spracovania objednávky

Naša štandardná dodacia lehota je cca 5-10 dní bez ohľadu na typ objednaného matraca alebo jeho rozmer, vrátane atypov. Prinášame Vám celý príbeh výroby a distribúcie popisujúci jednotlivé etapy objednávky.

Atypické matrace na mieru

Špecializujeme sa na kusovú výrobu matracov, preto nie je problém vyrobiť akýkoľvek atypický matrac na mieru.

Ako sa správne starať o matrac?

Prinášame Vám 10 praktických tipov ako sa správne starať o matrace nielen z našej ponuky. Dodržiavaním týchto rád a tipov predĺžite životnosť matraca a zároveň zabezpečíte optimálnu hygienu Vášho lôžka počas celej životnosti.

Návod k používaniu nového matraca

Aby Vám nové matrace slúžili k Vašej maximálnej spokojnosti a mohli ste ich využívať čo najdlhšie, je potrebné dodržiavať nasledujúce podmienky.

Penový anatomický vankúš zadarmo

Špecializovaný obchod Zdravotne-Matrace.sk ponúka k matracom niečo navyše, nielen dopravu zadarmo, ale aj milý darček - penový anatomický vankúš - zadarmo.