Využite extra zľavy na matrace BENAB s darčekovým poukazom BENAB5. Akcia platí do 31.7.2024.

0,00 € / 0ks
0

Informácie k nákupu

Ako sa správne starať o matrac?

Prinášame Vám 10 praktických tipov ako sa správne starať o matrace nielen z našej ponuky. Dodržiavaním týchto rád a tipov predĺžite životnosť matraca a zároveň zabezpečíte optimálnu hygienu Vášho lôžka počas celej životnosti.

Doba dodania a proces spracovania objednávky

Naša štandardná dodacia lehota je cca 5-10 dní bez ohľadu na typ objednaného matraca alebo jeho rozmer, vrátane atypov. Prinášame Vám celý príbeh výroby a distribúcie popisujúci jednotlivé etapy objednávky.

Farebnosť pien sa priebežne mení

Niekedy sa stáva, že zákazníci sa zaujímajú, prečo dodaný matrac vyzerá inak ako na obrázku. Farebnosť jednotlivých vrstiev pien u matracov sa môže meniť. Avšak farba peny nemá žiadny vplyv na jej vlastnosti.

Návod k používaniu nového matraca

Aby Vám nové matrace slúžili k Vašej maximálnej spokojnosti a mohli ste ich využívať čo najdlhšie, je potrebné dodržiavať nasledujúce podmienky.

Penový anatomický vankúš zadarmo

Špecializovaný obchod Zdravotne-Matrace.sk ponúka k matracom niečo navyše, nielen dopravu zadarmo, ale aj milý darček - penový anatomický vankúš - zadarmo.

Ako sú matrace balené?

Matrace doručujeme prostredníctvom prepravných kuriérskych spoločností, ktoré okrem našich matracov doručujú aj iné priemyselné tovary. Reálne teda hrozí poškodenie našich zásielok. Preto sa snažíme minimalizovať možnosti poškodenia vhodným balením a stále častejšie využívame technológiu komprimovania (stočenie matraca do rolky).

Atypické matrace na mieru

Špecializujeme sa na kusovú výrobu matracov, preto nie je problém vyrobiť akýkoľvek atypický matrac na mieru.