0,00 € / 0ks
0

O nás

 

Zdravotne-Matrace.sk - showroom Skalica

Portál Zdravotne-Matrace.sk patrí k najväčším predajcom matracov na slovenskom trhu. Bol založený v roku 2008 a v tej dobe sa stal prvým internetovým predajcom matracov na Slovensku. V roku 2009 dosiahol obrat prevyšujúci 6 milionov Sk (200 tis. EUR) a zákazníkom dodal viacej ako 1400 zdravotných matracov.

Výrobu matracov exkluzívne pre obchod Zdravotne-Matrace.sk zabezpečuje partnerská spoločnosť MPO Trade, ktorá sa špecializuje na kusovú výrobu matracov. Kusová výroba a moderné technológie umožňujú:

  1. Expresné dodacie lehoty - matrace sú vyrábané na mieru podľa objednávok cca do 10 dní, vo vážnych prípadoch cca do 3 dní.
  2. Atypy - všetky matrace môžu byť vyrobené v akomkoľvek atypickom rozmere, ale aj tvare (kruh, srdce, kosodĺžniky, skosené rohy,..).

Vysokú kvalitu matracov potvdzuje fakt, že matrace z ponuky Zdravotne-Matrace.sk uspeli vo výberovom konaní veľkoodberateľov ako sú štátna aj súkromná nemocnica, domovy sociálnych služieb alebo kúpele. Výberové kritéria zákazníkov tohto typu sú obzvlášť náročné.

K najpredávanejším matracom patria najmä sendvičové, latexové a pružinové, resp. taštičkové matrace. Do nemocníc a domovov sociálnych služieb sa dodávajú najmä antidekubitné matrace, najčastejšie ANTIDEKUBIT HR so špeciálnym nepremokavým zdravotníckym poťahom.

V roku 2010 sa spoločnosť stala členom Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Od jesene sme sa stali certifikovaným obchodom Heureka! Overené zákazníkmi na základe kladného hodnotenia našich zákazníkov.

V roku 2012 jsme získali ocenenie Finalista v rámci kategórie Dom a záhrada v súťaži Shop roku a stali sme sa tak nejlepšie hodnoteným e-shopom spomedzi predajcov matracov.

Od roku 2016 sme pridali do našej ponuky aj mnohými certifikátmi potvrdené zdravotné matrace BENAB. Výhodou je takisto ich rýchla expedícia a to cca do 4-5 dní v prípade akéhokoľvek rozmeru: Expresné matrace do 4-5 dní

Od roku 2018 ponúkame možnosť vyskúšať si väčšinu matracov z našej ponuky v novom showroome v Skalici na Pivovarskej ulici.

V marci 2019 vyhlásil portál Heureka najpopulárnejšie a najkvalitnejšie slovenské eshopy a opäť sme sa umiestnili ako Shop roku finalista 2018 v Cene kvality v kategórii Nábytok. Ocenenie sme získali vďaka pozitívnemu hodnoteniu zákazníkov - všetkým našim zákazníkom ďakujeme za prejavenie svojho názoru.

Certifikáty a atestácie k matracom BENAB:

Certifikáty a atestácie k matracom BENAB

Klinické hodnotenie zdravotných matracov