Atypické matrace na mieru

Špecializujeme sa na kusovú výrobu matracov, preto nie je problém vyrobiť akýkoľvek atypický matrac na mieru. Všetky matrace sa vyrábajú podľa objednávok a je jedno či ide o základný rozmer alebo atyp - výroba a dodanie trvá cca do 5-10 dní.

Menšie atypické rozmery na mieru BEZ PRÍPLATKU!

Platí pravidlo, že keď je atyp menší ako základný rozmer 200 x 90 cm, tak úprava je bez príplatku. Cena je rovnaká ako za základný rozmer 200 x 90 cm. Takže ak potrebujete napríklad matrace 195 x 78 cm, cena je rovnaká ako za základný rozmer 200 x 90 cm.

Na zákazku s atypickým rozmerom sa dajú vyrobiť všetky matrace z našej ponuky: penové aj pružinové matrace, ale najmä úzke matrace, nazývané aj vrchné matrace, ktoré patria k veľmi často objednávaným atypom.

Cenu si môžete overiť veľmi jednoducho a následne matrac objednať

V detaile každého produktu pod rozmermi môžete vpísať "Atypický rozmer" Vášho matraca na mieruV detaile každého produktu máme tabulku s najčastejšie objednávanými rozmermi. Pod nimi je však priestor na zadanie atypického rozmeru - zadáte svoju šírku a dĺžku, kliknete na tlačidlo Prepočítaj a cena sa zaktualizuje. Matrac môžete rovno objednať v zadanom atypickom rozmere.

Ak sa jedná nielen o atypický rozmer matraca, ale aj nepravidelný tvar, tak väčšinou dokážeme vyrobiť aj komplikované tvary ako kosodĺžnik, kruh alebo srdce. Tieto atypy riešime individuálne - ak potrebujete naceniť Váš atypický tvar, stačí poslať správu na e-mail obchod@zdravotnematrace.sk a následne Vám pošleme cenovú kalkuláciu.

Predĺžené rozmery s príplatkom

Ak je matrac dlhší účtuje sa príplatok +10% za každých začatých 10 cm navyše. Teda napríklad:

  • cena za rozmer 210 x 90 cm je ako za rozmer 200 x 90 cm + 10%
  • cena za rozmer 220 x 90 cm je ako za rozmer 200 x 90 cm + 20%
  • cena za rozmer 210 x 140 cm je ako za rozmer 200 x 140 cm + 10% atd.

Aj u predĺžených atypov platí dodacia lehota cca 5-10 dní.

Dokážeme vyrobiť aj komplikované tvarové atypy: kruh, srdce, molitanové výrezy atď.

Aj u atypov platí akcia na vankúše zadarmo + doprava zadarmo po celej SR.

 

 

Google+