0,00 € / 0ks
0

Kúpa madraca - pomoc

Späť
Otázka:

Dobrý deň,
chcem kúpiť výborný madrac pre 20 ročnú dcéru - váha cca 70 kg.
Posteľ má na spodu drevený rošt, ale je to rozťahovacia posteľ a na rošte má ešte jeden madrac – takže sú tam 2 madrace na sebe, ale hrozne mäkké.
Preto potrebujem 2 ponuky
1. Ponuka - jeden madrac, ktorý ide na druhý madrac /ak je to možné a doporučujete to/
2. Ponuka – vyšší jeden madrac na len na rošt.

Nemáme záujem o mäkký, radšej stredná tvrdosť. Prosíme o Vaše ponuky + info, ak by madrac po kúpe nevyhovoval, či ho môžeme nepoškodený vrátiť a do koľko dní. Ďakujem

Mgr. Iveta Duchoňová

Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za doplnenie informácií.

Na pevný latový rošt ako podklad je ideálne kombinovať s taštičkovými matracami. Penové matrace na pevné podklady neodporúčame. Penovému matracu by chýbalo odpruženie, uberali by ste sa o životnosť matraca.

Vzhľadom na údaje od Vás skúste preto pozrieť model FYZIO PLUS, MULTI VISCO, MULTI S7. Ceny matracov si overíte kliknutím na ich názov + ďaľšie informácie k daným modelom. Matrace sú rôzne vysoké, z kategórie stredne tvrdých matracov - resp. aj podľa toho, ako si ich používateľ otočí.

Pri rozmere 90x200 má zákazník nárok na vrátenie nepoškodeného, neznečisteného matraca v rámci odstúpenia od zmluvy. Matrac je možné skúšať 14 kalendárnych dní od jeho doručenia zákazníkovi. V prípade záujmu o vrátenie matraca je potrebné nás do tejto doby kontaktovať. Náklady na vrátenie matraca (prepravu) hradí zákazník - prepravu dokážeme zabezpečiť za zákazníka.

Uloženie 2 vyšších matracov (nad 10 cm) na seba neodporúčame. Horný matrac by sa horšie odvetrával, hrozila by tvorba plesne pri nedostatočnom odvetrávaní. Na tento účel (ukladanie 2 matracov na seba) sú určené tzv. vrchné matrace. Ukladajú sa na pôvodné lôžko, matrac.

V prípade akýchkoľvek otázok nás stačí informovať obratom na tento e-mail. Spomenuté taštičkové matrace je možné vyskúšať osobne v našej vzorkovni matracov v Skalici.

Ďakujeme ešte raz za Váš záujem.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: