0,00 € / 0ks
0

Kúpa matracov

Späť
Otázka:

Mám záujem u Vás kúpiť až 4 matrace - všetky rozmerov 90 x 200 na lamelové rošty, 2 na manželskú posteľ a 2 pre vysokoškolákov, kde jeden má výšku 186 a váhu 100 kg. Uvažujem nad Memory comfort - manželské a pre študentov sa neviem rozhodnúť, a preto Vás prosím o radu či sú lepšie zo studenej peny, alebo pamäťovej, cena všetkých štyroch, aby nebola vyššia ako 600 eur, a aby sme ich mohli používať aspoň 8 rokov. Ďakujem veľmi pekne

Odpoveď:

Dobrý deň,

práve voľba materiálu na výrobu matraca závisí od Vami preferovanej tvrdosti. Materiál ako kokos, konský vlas je tvrdý, tvrdá je aj RE pena, ale tá je o jeden stupeň mäkšia od kokosu. Studená pena (HR pena) je mierne tvrdšia a vzdušnejšia ako PUR pena - tá je stredne tvrdá. Mäkšie materiály sú pamäťová (lenivá) pena a latex.

Väčšine ľudí vyhovuje stredná tvrdosť, ale je to individuálne. Pre Vášho manžela, keďže má bolesti kĺbov, by sme určite odporučili lenivú penu. Takže voľba matracov MEMORY COMFORT je určite dobrá. Z jednej strany matracov je mäkšia vrstva lenivej peny (vysoká cca 5 cm) a z druhej strany je použitá PUR pena, tá je o niečo tvrdšia ako lenivá pena. Táto strana vyhovuje zákazníkom, ktorí preferujú strednú tvrdosť, takže by mohla vyhovovať aj Vám.

Čo sa týka synov, tak by sme mohli v akcii 1+1 odporučiť stredne tvrdé matrace LORETA, kde z jednej strany je použitá lenivá pena a z druhej strany tuhšia a vzdušnejšia HR pena. Čiže strana s lenivou penou je mäkšia a strana s HR penou tvrdšia. Budú tak mať možnosť voľby tuhosti matraca.

Pokiaľ by synom vyhovoval mierne tuhší matrac, tak dobrou voľbou môže byť aj matrac ATLANTA, ktorý je vyrobený zo vzdušnej HR peny.

Všetky uvedené matrace sú vhodné aj na lamelové rošty.

Akcia: doprava je zadarmo + k matracom Vám pribalíme penové anatomické vankúše zadarmo ako darček za Vašu objednávku.

Výroba a dodanie trvá cca 10 dní.

Matrace si môžete objednať jednoducho cez náš e-shop, prípadne e-mailom uvedením dodacej adresy, kontaktného telefónu a spôsobu platby.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: