0,00 € / 0ks
Kategórie
Mimoriadna ponuka
Matrace podľa typu
Matrace podľa využitia
Matrace podľa rozmeru
Výhody nákupu u nás
 • Doprava ZADARMO
 • Vankúš ZADARMO
 • Možnosť platby kartou
 • Atypické matrace na mieru
 • Skúsenosti 12 rokov
 • 1. eshop s matracmi na trhu
 • Slovenská firma
 • Možnosť vrátiť do 15 dní
 • Showroom s matracmi
 • Overený zákazník

  100%

  Rychle dodanie matracu :)

  viac ako pred mesiacom

 • Overený zákazník

  100%

  Pekna a prehladna webstranka, potesil ma i vankus zadarmo, len som bola prekvapena, ze nema ziadny potah ten vankus, ze je to iba pena.

  viac ako pred mesiacom

 • Overený zákazník

  100%

  Rozhodujúce pre mňa bolo to, že je to slovenská výroba, že zohľadňuje zdravotné hľadisko matracov, ktoré sú dokonca odporúčané ortopédmi, kedže som ich kupovala pre deti.

  viac ako pred mesiacom

Všetky hodnotenia

Kvalitný matrac na manželskú postel 1800x2000 mm

Späť
Otázka:

Dobrý deň
Chcel by som si objednať matrac na manželskú postel 1800x2000 mm, matrac Marion alebo niečo podobné čo nám poradíte. Začali sme mať problémi s chrbticou a poriadne sa nevieme vyspať. Nevieme ako sa bude správať pameťová pena keď ja mám 95 kg a manželka 55 kg???

Odpovede na doplňujúce otázky:
1- tvrdosť podla mňa na vašej stupnici 4-5, ale skorej 5, ťažko sa posudzuje má to 20 rokov.
2- poloha spania - moja manželka sa otáča každú chvíľu kým si nenájde vhodnú polohu, sťažuje sa na krčnu chrbticu. Ja som večne spával na boku alebo bruchu, ale odkedy mám problémy, naučil som sa spat na chrbte (bolí ma medzi lopatkami a pod nimi,mal som posunutu platničku) odvtedy som citlivý na počasie a na dobrý spánok .
3- matrac je na sololite a to je na drevenej koštrukci 8 priečok obtiahnuty látkou. neni žiadny problém dať dalšie priečky alebo do sololitu navrtať dostatočné množstvo otvorov o 20 mm na odvetranie.
4- Hrubka matraca podla mňa 16-18 cm
5- cena 800-1000 ..... za kvalitu zaplatím . navrhnite .
Dakujem za radu a prajem pekný deň

gašparík

Odpoveď:

Dobrý deň,

na základe nižšie uvedených údajov by sme odporučili matrac MARION, ale v prevedení 2 matrace o rozmere 90 x 200 cm. Tento matrac má na oboch stranách iný materiál (typ peny) a tým má aj inú tuhosť. Každý z partnerov si tak môže zvoliť stranu, ktorá mu bude lepšie vyhovovať. Keby ste si objednali jeden dvojmatrac o rozmere 180 x 200 cm, tak by ste sa museli navzájom dohodnúť, na ktorej strane bude matrac otočený a išlo by o kompromis (môžete mať rozdielny potreby na tuhosť matraca) a mohlo by sa stať, že by to jednému z partnerov nevyhovovalo a poriadne sa nevyspal. Rozhodnutie je samozrejme na Vás, cena je rovnaká.

Pamäťová pena reaguje nielen na váhu, ale aj na teplotu. Preto sa dokáže výborne prispôsobiť aj pri nižšej váhe cca 55 kg.

Matracu pomáha odvetrávať vrstva kokosu v strede matraca, no navŕtanie otvorov určite pomôže ešte rýchlejšie odvetrávať. Najmä ak sa viacej potíte, tak to odporúčame.

Matrac MARION, rozmer: 180 x 200 cm (alebo 2 ks - 90 x 200 cm), Prací poťah Aloe Vera, cena: 739,98 EUR.
Odkaz: https://www.zdravotne-matrace.sk/marion-matrac-leniva-pena-kokos

Akcia: doprava je zadarmo + k matracom Vám pribalíme penové anatomické vankúše zadarmo ako darček za Vašu objednávku.

Výroba a dodanie trvá cca 10 dní.

Matrace si môžete objednať priamo cez náš e-shop, prípadne e-mailom uvedením dodacej adresy, kontaktného telefónu a spôsobu platby.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: