0,00 € / 0ks
0

ORTOPEDICKY MATRAC COCO SENSITIVE (PRE PROBLEMY S CELOU CHRBTICOU)

Späť
Otázka:

DOBRY DEN, PLANUJEME KUPIT NOVY MATRAC A VYBRALI SME SI ZATIAL ORTOPEDICKY COCO SENSITIVE / PRE PROBLEMY S CELOU CHRBTICOU /. CHCEM SA SPYTAT CI VYRABATE I CHRANICE NA MATRACE. DAKUJEM ZA ODPOVED. PEKNY DEN KUNKOVA T.

Odpoveď:

Dobrý deň,

matrac COCO SENSITIVE patrí medzi ortopedické matrace vďaka použitým materiálom. Ortopedické matrace sa vyznačujú zvýšenou tvrdosťou, ktorá garantuje maximálnu podporu chrbtici. Zónový matrac COCO SENSITIVE je spevnený pomocou vrstiev pevného kokosu v zónach, kde má byť matrac pevnejší (pod hlavou, stred, pod chodidlami). V mäkších zónach je kokos vynechaný a použitá je poddajnejšia pena.

Kokos v matraci pôsobí skutočne tuhým dojmom a pevnosť garantuje. Ak by Vám stačil tvrdší matrac, ale bez kokosu, tak odporúčame sendvičový matrac z kvalitnej "studenej peny" ATLANTA. Tento sa dokáže viacej prispôsobiť, preto pôsobí trocha mäkším dojmom. Vhodnejší je napríklad pre ľudí, ktorí trpia bolestivosťou kĺbov. Kokos by mohol v tomto prípade vytvárať protitlak na exponované miesta.

K matracom dokážeme ušiť aj chrániče na mieru zo zvoleného poťahu. Kalkuláciu pošleme na základe doplnenia údajov o rozmeroch a type poťahu.

Ďakujeme za Váš záujem.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: