0,00 € / 0ks
0

Matrac s tvrdšou a mäkšou stranou na manželskú posteľ

Späť
Otázka:

dobry den prajem

Potreboval by som kupit 2 matrace rozmeru 80x200 na jednu velku manzelsku postel.
Priatelka ma rada maksi matrac ja zase tvrdsi pozerali sme matrace pruzinove maju tieto matrace 2 strany kde je mozne ich otocit podla toho co komu vyhovuje. Cize ja by som mal tvrdsiu stranu a ona maksiu. Dakujem

Odpoveď:

Dobrý deň,

pružinový matrac, ktorý by vyhovoval kritériám uvedeným vo Vašom maili žiaľ vo svojej ponuke nemáme.

Mohli by sme Vám ale odporučiť penový matrac LORETA, ktorý je zložený až z troch typov moderných pien s rozdielnymi vlastnosťami. Každá strana matraca má vďaka rozdielnym materiálom inú tuhosť.

Na mäkšej strane je použitá tzv. pamäťová pena - charakteristická svojou schopnosťou sa ideálne prispôsobiť krivkám tela. Tvrdšia strana HARD je vyrobená z kvalitnej vysokohustnej HR peny, ktorá sa vyznačuje svojou elasticitou a zvýšenou tuhosťou. Nosná vrstva PUR peny v strede matraca garantuje celkovú tuhosť a zvyšuje nosnosť matraca. Tá je až do 120 kg, ale matrac sa dobre prispôsobí aj pri nižšom zaťažení. Na matrace máme momentálne cenovo výhodnú AKCIU 1+1.

AKCIA 1+1: Matrace LORETA, rozmer: 200 x 80 cm (d x š), Prací poťah Medico, cena: 299,98 EUR za 2ks.
Odkaz: http://www.zdravotne-matrace.sk/loreta-zdravotne-partnerske-matrace-1-1

Akcia: doprava je zadarmo + k matracom Vám pribalíme dva penové anatomické vankúše zadarmo ako darček za Vašu objednávku.

Výroba a dodanie trvá cca 10 dní.

Matrace si môžete objednať jednoducho cez náš e-shop, prípadne e-mailom uvedením dodacej adresy, kontaktného telefónu a spôsobu platby.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: