0,00 € / 0ks
0

Tuhy matrac 180-200 kg, prip.tuhy NIZKY matrac 4-8 cm na povodny matrac tiez 180-200 kg

Späť
Otázka:

Dobry den - potrebujeme kupit T-5 matrac , prip. extra tuhy na vahu 180-200 kg v rozmete 90x195 cm . ALEBO 4-7 cm vysoky polozit na povodny matrac v rozmere 90x200 cm
Pacient ma problemy s krizovou chrbticou - 3 porusene platnicky . Zaujem mame o ortopedicky - zdravotny matrac .
PROSIM o odpoved co najskor , prip.? zavolat
0904 286 419 . DAKUJEM . S pozdravom - Vieta Kratka

Odpoveď:

Dobrý deň,

odporúčame 2 možnosti - konečný výber bude záležať najmä od podkladu pod matrac. V prípade, že je v posteli pevný podklad, vhodnejší bude taštičkový matrac a na pružný lamelový podklad bude vhodnejší sendvičový (penový) matrac.

Taštičkový matrac ERGONOMY PLUS ponúka výraznú pevnosť vďaka pevným taštičkovým pružinkám a tuhým nosným vrstvám na povrchu (kokosové vlákno + najtvrdšia RE pena). Určite odporúčame voliť radšej 2 matrace 90x200 cm ako jeden veľký dvojmatrac, je to praktickejšie na údržbu.

Sendvičový matrac XXL je najtvrdší z našej ponuky. Leží sa priamo na tvrdých vrstvách z kokosu a RE peny, matrac je len z jednej strany mierne zmäkčený pružnou HR penou. Určite odporúčame voliť radšej 2 matrace 90x200 cm, keďže matrac má na každej strane trocha odlišnú tuhosť, takže je to nielen praktickejšie, ale matrac môžete otáčať podľa potreby zvlášť na každej strane postele.

Výroba a expedícia aktuálne trvá cca 5 pracovných dní.

Ďakujeme za Váš záujem.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pridať otázku do poradne
Meno a priezvisko:
Email:
Predmet:
Text Vašej otázky: