Využite extra zľavy na matrace BENAB s darčekovým poukazom BENAB5. Akcia platí do 31.7.2024.

0,00 € / 0ks
0

Rady, tipy a triky ako sa lepšie vyspať

Prázdniny, cestovanie a spánok u detí. Poznáme tipy, ako to zladiť dohromady

Dovolenkový režim, dlhé letné večery či neskoré vstávanie dokážu spánkový rytmus u detí výdatne rozhodiť. Stačí však vedieť, ako na to a máte po starostiach. Prečítajte si pár tipov, ako si prázdniny či dovolenku s deťmi užiť, nie len prežiť.

15.07.2024
Nočné jedenie zdraviu rozhodne neprospieva. Ako sa mu vyhnúť?

Ak vás uprostred nočného odpočinku zobudí hlad, nie je nič ľahšie ako sa poriadne najesť. Vyjedanie chladničky uprostred noci však skrýva viaceré zdravotné riziká. Prečítajte si, ako sa tohto nebezpečného zlozvyku navždy zbavíte.

03.07.2024
Nočné mory u detí: Vieme, ako s nimi bojovať

Nepríjemné alebo desivé sny známe ako nočné mory sa môžu vyskytnúť v každom veku, avšak najčastejšie sa vyskytujú práve u malých detí. Aby sme im mohli úspešne predchádzať, mali by sme vedieť, čo ich spôsobuje. O jednotlivých príčinách nočných môr a overených spôsoboch ako im predísť sa dozviete viac v našom článku.

10.04.2024
Naučte sa, ako „vypnúť“ neodbytné myšlienky na prácu predtým, ako idete spať

Ak máte psychicky náročné zamestnanie, môže byť po pracovnom čase náročné zanechať pracovné problémy v práci a uvoľniť sa. Práca môže zamestnávať vašu myseľ počas šoférovania, jedenia či rozhovorov s rodinou alebo priateľmi. Boj o ovládnutie mysle sa však zvyčajne ešte zintenzívni vtedy, keď je čas ísť spať.

12.02.2024
Ako sa vyspať popri bábätku? Praktické tipy pre čerstvých rodičov

Príchod dieťatka do rodiny so sebou prináša viaceré zmeny. Jednou z najvýznamnejších je aj koniec bežného spánkového režimu rodičov. Vyskúšajte naše overené rady a naučte sa, ako sa vyspať popri bábätku.

01.02.2024
Aj malá spálňa môže byť útulná a účelná: Poradíme vám, ako na to

Ak chcete, aby vaša spálňa bola komfortná a praktická, je potrebné maximálne využiť priestor, ktorý máte k dispozícii. Inšpirujte sa našimi tipmi a trikmi, ktoré vám pomôžu vyčarovať zo spálne dokonalú oázu oddychu.

26.01.2024
7 osvedčených tipov, ako mať krásne sny

Ako je nám dobre známe, všetci snívame. Ale čo by ste povedali na to, keby ste mohli svoje sny ovládať? Vyskúšajte naše tipy na sladké sny a vyspite sa doružova.

22.12.2023
Ako zaspať, ak ste rozrušení z niečoho, čo vás čaká nasledujúci deň

Je to nepríjemné, ale je to tak. Aj keď bežne nemáte problémy so zaspávaním, akonáhle sa objaví skutočný dôvod, prečo sa potrebujete poriadne vyspať, nedokážete ani „zažmúriť oči“. Vďaka našim radám sa však môžete naučiť, ako rýchlo zaspať a dostatočne si oddýchnuť pred veľkým dňom.

06.12.2023
Únavu za volantom netreba podceňovať. Vyskúšajte naše tipy, ako šoférovať bezpečne

Zaspávanie za volantom predstavuje vážny a životu nebezpečný fenomén. Ohrozuje totiž nielen vodiča samotného, ale aj ostatných účastníkov premávky. V tomto článku sme sa zamerali na možné následky jazdy unaveného vodiča a ponúkneme vám aj rady, čo robiť v prípade, ak sa za volantom cítite unavení alebo ospalí.

15.11.2023
Nástrahy spánku vo dvojici + tipy, ako sa vysporiadať s partnerovými spánkovými zlozvykmi

Väčšina z tých, ktorí sa o posteľ delia s partnerom, vie, že keď zhasnú svetlá, mierumilovná cesta do ríše snov sa môže premeniť na nepríjemný zážitok. A to všetko kvôli osobe, ktorá spí vedľa. Hovoríme o chrápaní, vstávaní, prehadzovaní sa, vyrušovaní zapnutým televízorom alebo svietiacim tabletom, o kradnutí prikrývok a množstve ďalších rozčuľujúcich zlozvykov.

05.10.2023
123