0948 50 60 79
0,00 € / 0ks

Rady, tipy a triky

Starý matrac ako pelech pre domácich miláčikov?

Zrecyklujte starý matrac a obdarujte svojho najvernejšieho priateľa originálnym darčekom.

Týchto 12 zlých návykov môže skrátiť životnosť vašich matracov!

Vyvarujte sa týmto zlým návykom, ktoré môžu skrátiť životnosť vašich matracov.

Takto naučíte svoje deti ustlať si posteľ

Premeňte svojim deťom nudnú rutinu ustielania postele na zábavnú metódu výchovy k užitočným návykom.

Cviky na boľavý chrbát - 5 najlepších

Bolesť chrbtice patrí k tým najrozšírenejším zdravotným problémom. Môže za ňu hlavne nesprávne držanie tela alebo zlé a dlhodobé sedenie za počítačom. V neposlednom rade sa pričiní aj nedostatok pohybu s nezdravým životným štýlom. Dnes už nikoho neprekvapí tridsiatnik / štyridsiatnik s veľkými bolesťami chrbta. Mnohí sa uchyľujú k cvičeniu až vtedy, keď sú bolesti neznesiteľné alebo dokonca až vtedy, keď im cviky na boľavý chrbát predpíše neurológ. Cvičiť by sme mali pravidelne a preventívne niekoľkokrát do týždňa.

Ako si zariadiť spálňu tak, aby ste sa v nej cítili príjemne

Spálňa je miestom, kde sa začína i končí každý deň a trávime v nej pomerne veľa času. Avšak pri zariaďovaní domu na ňu akosi všetci zabúdame. Chceme aby kuchyňa, či obývačka boli poriadne zariadené a venujeme tomu najviac času. Spálni sa toľko pozornosti neujde, ale čas ktorý v nej trávime je pritom pre naše telo azda najdôležitejší. Mali by sme sa v nej cítiť dobre a preto vám dnes dáme do pozornosti niekoľko tipov ako si zariadiť spálňu tak, aby ste sa v nej cítili čo najpríjemnejšie.

5 cvikov, za ktoré sa vám chrbtica poďakuje a môžete ich cvičiť aj v práci

Máte sedavé zamestnanie či nedostatok pohybu? Vyskytujú sa u vás problémy so spánkom? Trpíte nespavosťou? Pociťujete bolesť v oblasti chrbtice? Všetky tieto veci spolu navzájom súvisia.

Roztoče v posteli - ako sa ich zbaviť?

Roztoče sú neželaní obyvatelia každej domácnosti, či sa vám to páči alebo nie. Aj keď ich nevidíte, určite vám robia v dome spoločnosť. Boj s takýmto neviditeľným nepriateľom je veľmi ťažký.

Viete, ako si užiť spánok, aj keď ste mimo svojho domova?

Prebdená prvá noc v neznámom prostredí je biologický fenomén, ktorému sa mnohí nevyhnete. Môžete si však osvojiť viacero účinných trikov na jeho zmiernenie.

15 tipov, ako sa vyhnúť nespavosti a mať kvalitnejší spánok

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste nevedeli zaspať, alebo ste sa každú chvíľu budili. Pokiaľ sa u vás problémy so spánkom vyskytujú zriedka netreba panikáriť. Je to v poriadku. Avšak, ak sa problémy vyskytujú pravidelne, treba spozornieť.

Ako sa správne starať o matrac?

Prinášame Vám 10 praktických tipov ako sa správne starať o matrace nielen z našej ponuky. Dodržiavaním týchto rád a tipov predĺžite životnosť matraca a zároveň zabezpečíte optimálnu hygienu Vášho lôžka počas celej životnosti.

12
Výhody nákupu u nás
  • Doprava ZADARMO
  • Vankúš ZADARMO
  • Atypické matrace na mieru
  • Skúsenosti 9 rokov
  • Vybraný tovar do 5 dní
  • 1. eshop s matracmi na trhu
  • Slovenská firma
  • Výroba do 10 dní
  • Možnosť vrátiť do 15 dní